naše logo

menu

úvodní stránka
úvodní slovo
kontakty
zaměstnanci
školní rok
školní družina
školní jídelna
akce školy
dokumenty
SRPŠ
školská rada
GDPR
přijímací řízení
projekty
prevence rizikových jevů – rady
pro rodiče
sport a další volnočasové aktivity
sportovní soutěže
další soutěže
fotogalerie
hymna školy
historie školy
napište nám
autor stránek
 

 

fotogalerie - 2011/2012


LVVZ 2012

Lyžařského výcvikového zájezdu,který se konal 28.1.-3.2.2012, se zúčastnilo 49 žáků.Opět si mohli zvolit lyže či snowboard.Pro 11 žáků byla využita možnost zapůjčení výzbroje ve SKI půjčovně.Na sjezdovkách lyžařského areálu v Deštném v Orlických horách své zkušenosti předávali p.uč.Provazník, p.uč. Dušek,p.uč.Dušková a p.uč.Střelečková. Žáci prošli praktickým i teoretickým výcvikem,shlédli výukové filmy,užili si legrace a zábavy na svahu či na chatě.Vrcholem celého klání byl závod SUPER G .Bojovalo se o umístění a sladkosti/ceny ZŠ Třebechovice p.O./Zvláštní kategorií byl boj o 4 poháry,které věnoval do soutěže pan Krása.
Poděkování za ceny a všem žákům a kolegům za letošní lyžařský výcvik.
                                                                                                          Mgr.Provazník.

Lyžařský výcvik v Deštném v Orlických horách
V sobotu 28. 2. 2012 odpoledne jsme se shromáždili s kufry, lyžemi, snowboardy a všemi dalšími zavazadly před školou a těšili jsem se příjezd na autobusu. Když přijel, pomohli jsme učitelům naložit zavazadla a vyjeli jsme. Jeli s námi paní učitelka Střelečková se svojí akční dcerou Aničkou, paní učitelka Dušková, pan učitel Dušek s malým roztomilým synkem Štěpánkem a jako vedoucí zájezdu pan učitel Provazník. Cesta nebyla dlouhá a za chvilku jsme už byli u chaty Deštná v Deštném v Orlických horách, kde jsme byli ubytovaní. Všechny věci jsme vytahali z autobusu, rozebrali si pokoje a šli jsme se zabydlet.
Každý den jsme vstávali budíčkem v 7:30 od služebního pokoje. Poté jsme se nasnídali, ustrojili a "hurá" na svah. Po lyžování následoval oběd a pak jsme měli čas na polední klid. Odpoledne jsme vyráželi opět na sjezdovku. Skončilo odpolední lyžování a vraceli jsme se k chatě. Učitelé nám dali až do večeře osobní volno, kdy jsme se na pokojích osprchovali a povídali jsme si a dělali všechno možné. Po večeři byly většinou přednášky nebo společenský večer. Kdy bude večerka, záleželo na nás - někdy byla v 22:00, jindy v 21:20. Výjimkou našeho denního rozkazu byl čtvrtek. Ráno pro nás učitelé ve spolupráci s místním SKI centrem uspořádali závod. Po obědě jsme se místo lyžování vydali na procházku po Deštném a večer místo přednášky jsme se vyřádili na karnevalové diskotéce.
Až na poslední dva dny jsme k lyžování měli krásné počasí. Vítr nefoukal, nemrzlo a sluníčko svítilo. Ty dva dny na konci se pořádně ochladilo, až nám omrzaly šátky. Jezdili jsme na klasickém vleku i na sedačkové lanovce.
Nejzábavnější zážitek z „lyžáku“ byla karnevalová diskotéka, na kterou se za námi přijela podívat paní učitelka Trnková. Nestačila jsem koukat, co všechno tam bylo za skvělé masky. Volejbalový tým, siamská dvojčata, arabský terorista a spoustu dalších. Byl to super večer plný písniček, legrace a kostýmů.
Týden utekl hodně rychle a už tu byl pátek. Snad nikomu se odtud nechtělo jet zpátky domů, od té kupy sněhu do holomrazu. Každý z nás se mohl doma pochlubit tím, že se něco nového naučil. Někteří se naučili i veškeré základy na lyžích a snowboardu. Na chatě vařili dobře a na pokojích nám vážně zima nebyla, spíš jsme si i větrali. 
Moc se mi tam líbilo a hned bych se tam vracela znovu a znovu a znovu…
                                                                                    Andrea Hlaváčková, 7.C

LVVZ
Na „lyžák“ jsme se všichni těšili už od prázdnin. Po příchodu do školy jsme se dozvěděli špatnou zprávu: míst v chatě je méně než „sedmáků“. Pan učitel nám řekl, že máme přijít s přihláškou co nejrychleji. V den, kdy se měly přihlášky odevzdávat, jsem na náměstí zahlédl několik běžících spolužáků, a tak jsem běžel taky, ale protože nejsem žádný sportovec, přiběhl jsem mezi posledními. Naštěstí jsem se mohl i já lyžařského výchovně výcvikového kurzu zúčastnit a doufal jsem, že se ze mě sportovec stane.
Napsal jsem si Ježíškovi o novou lyžařskou výzbroj a výstroj. Sešli jsme se před školou v sobotu 28. 1. 2012 víceméně připraveni na všechno. Než jsme se stihli v autobuse rozkoukat, už jsme byli v Deštném v Orlických horách. Hned jsme se ubytovali. Překvapilo mě, jak byla chata moderně vybavená, a aby to tak zůstalo, učitelé nás seznámili s tím, jak se máme na „lyžáku“ chovat. Ten den jsme už na svah nešli. 
Avšak hned druhý den jsme byli rozřazeni do družstev podle svých dovedností. Nikoho nepřekvapilo, že jsem skončil mezi začátečníky. Pod dohledem vyškolených pedagogů jsem se stále zlepšoval a zlepšoval, a proto jsem byl záhy zařazen do lepšího družstva. Na sedačkové lanovce jsem se s kamarády kochal krásnou krajinou Orlických hor, to jsem ale nevěděl, že mám za chvíli sjet poprvé v životě černou sjezdovku. Zjištění to bylo nemilé. Nevěděl jsem, jestli jsem ztuhl strachy nebo mrazem, ale neměl jsem na výběr, a tak jsem začal, jak jinak než přesně podle instrukcí sjíždět sjezdovku. I přes dva pády jsem měl dole skvělý pocit.
Tento „lyžák“ byl nejlepší, jaký jsem kdy zažil, protože byl první. Myslím si, že všichni včetně mě si týden perfektně užili. Na olympiádu se sice nechystám, ale do hor lyžovat určitě ano! 
                                                                                                    Dan Petera, 7. B

výsledky závodů (ZDE)
 

Evropské dotace

virtuální prohlídka
naší školy

nové fotografie

Včelař

Projekty žáků 4. tříd – 100 let naší republiky

Beseda s příslušníky městské policie

Sportovní den

Pohádkový les

Soutěžení ve čtvrtých třídách

Olympiáda prvňáčků

Vybíjená 3. tříd

Kytice

Návštěva galerie

Nové pískoviště
pro starší děti ŠD

Malá kopaná - okresní finále

Výlety do Klicperova divadla

Čarodějnický rej
1. a 2. oddělení ŠD

Třebechovická laťka 2018

Soutěž třetích tříd
o nejoriginálnější velikonoční vajíčko

Edukativní a zážitkový program s kozami v ŠD 

Masky

Po vánočních prázdninách

Oříšky pro veverku

Zimní olympiáda
dětí 2.A a 2.B

Karneval v ŠD

Charitativní akce
v naší škole

Přebor škol Královéhradeckého kraje v šachu 2018

Besídka pro rodiče

Přeskok přes švihadlo 30 s

Dušičková párty ve 2.B

Recitační soutěž 3. tříd

Houbaření ve 4.C

Spaní ve škole

Noční námořnická plavba ve 2. A