naše logo

menu

úvodní stránka
úvodní slovo
kontakty
zaměstnanci
školní rok
školní družina
školní jídelna
akce školy
dokumenty
SRPŠ
školská rada
přijímací řízení
projekty
prevence rizikových jevů – rady
pro rodiče
sport a další volnočasové aktivity
sportovní soutěže
další soutěže
fotogalerie
hymna školy
historie školy
napište nám
autor stránek




 

 

fotogalerie - 2017/2018


Oříšky pro veverku

Ve dnech od 15. –31.1.2018 se žáci 2.A vydali po stopách veverek.
Na úvod se rozdělili do skupin po 4 – 5 žácích.Každý žák dostal zápisní list, na který si měl zaznamenávat počet splněných úkolů vybarvením oříšku.
Tím odstartovala chuť získat co nejvíce oříšků.Úkolů bylo hodně, a tak šanci získat alespoň pár oříšků, měl úplně každý. 
Žáci četli v knihách o veverkách různé zajímavosti a povídky, vymýšleli říkadla, pohádky a příběhy s veverčím hrdinou, přepisovali básničky o veverkách,…
V matematice řešili početní operace a slovní úlohy na téma „VEVERKY.
Mezi jednotlivými činnostmi žáci na veverky nezapomněli ani v hudební výchově, při níž si zazpívali písničky: „Smály se veverky na stromečku“ a „Ptala se Zuzana Kuby.“
Při tělovýchovné chvilce si zahráli hry: „Veverčí pelíšky, „Hledej oříšek“ a „Veverčí orientační překážkovou dráhu.“
Na úplný konec jsme spočítali získané oříšky a proběhlo vyhodnocení.
Odměnou všem byla velká pochvala a jak jinak než dobrý lískový oříšek!

Výsledky získaných oříšků:
1. místo: Karolína Pavelková (63 oříšků)
2. místo: Daniela Hesová (53 oříšků)
3. místo: Daniel Václavík (43 oříšků)
4. – 5. místo: Jáchym Chramosta (40 oříšků)
                    Kryštof Švadlenka (40 oříšků)
6. místo:Tereza Otčenášková (38 oříšků)
7. místo: Nela Pilgrová (33 oříšků)
8. místo: Tomáš Rathouský (27 oříšků)
9. místo: Lucka Procházková (23 oříšků)
10. místo: Matěj Majoroš (19 oříšků)
11.- 12. místo: Denisa Bulová (17 oříšků)
                    Jenni Gažijová (17 oříšků)
13. místo: Alena Fišerová (12 oříšků)
14. místo: Tereza Uhlířová (10 oříšků)
15. – 16. místo:Erik Jano (9 oříšků)
                    David Eder (9 oříšků)
17.-18. místo: Aneta Fuňová (8 oříšků)
                    Pepa Gaži ( 8 oříšků)
19. místo: Denisa Švomová (4 oříšky)

Třídní učitelka : Renata Žáková




 

Evropské dotace

virtuální prohlídka
naší školy

nové fotografie

Sportovní den

Pohádkový les

Soutěžení ve čtvrtých třídách

Olympiáda prvňáčků

Vybíjená 3. tříd

Kytice

Návštěva galerie

Nové pískoviště
pro starší děti ŠD

Malá kopaná - okresní finále

Výlety do Klicperova divadla

Čarodějnický rej
1. a 2. oddělení ŠD

Třebechovická laťka 2018

Soutěž třetích tříd
o nejoriginálnější velikonoční vajíčko

Edukativní a zážitkový program s kozami v ŠD 

Masky

Po vánočních prázdninách

Oříšky pro veverku

Zimní olympiáda
dětí 2.A a 2.B

Karneval v ŠD

Charitativní akce
v naší škole

Přebor škol Královéhradeckého kraje v šachu 2018

Besídka pro rodiče

Přeskok přes švihadlo 30 s

Dušičková párty ve 2.B

Recitační soutěž 3. tříd

Houbaření ve 4.C

Spaní ve škole

Noční námořnická plavba ve 2. A