naše logo

menu

úvodní stránka
úvodní slovo
kontakty
zaměstnanci
školní rok
školní družina
školní jídelna
akce školy
dokumenty
SRPŠ
školská rada
GDPR
přijímací řízení
projekty
prevence rizikových jevů – rady
pro rodiče
sport a další volnočasové aktivity
sportovní soutěže
další soutěže
fotogalerie
hymna školy
historie školy
napište nám
autor stránek




 

 

fotogalerie - 2018/2019


Přebor škol Královéhradeckého kraje v šachu 2019

Krajské kolo škol se hrálo 24.1.2019 systémem každý s každým jednokolově. Časové tempo bylo stanoveno dle propozic na 2x10 minut plus 5 vteřin na tah. Nejmladší kategorie A hrála 2x15 minut plus 5 vteřin .O druhé místo byl napínavý souboj mezi třemi školami, ze kterého vyšla nejlépe ZŠ Gočárova HK A před domácími Třebechovicemi a Opočnem. 
V kategorii 6.-9. třída plus příslušné třídy gymnázií zvítězila ZŠ Gočárova Hradec Králové před Biskupským gymnáziem HK, takže si hradecké školy prohodily pořadí z mladší kategorie
První dvě nejlepší školy ve všech kategoriích postupují na republikový přebor škol, kde budou reprezentovat Královéhradecký kraj 

1) Kategorie A) 1.-5. třída
                                                                                  Body
1. BiGy, CZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové                           26
2. ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové                        21
3. ZŠ Třebechovice pod Orebem                                     19

Sestavy družstev a body jednotlivých hráčů ZŠ Třebechovice pod Orebem
M.Reschel 5; A.Reschelová 5; J.Reschel 5; V.Hansík 4

2) Kategorie B) 6.-9. třída + příslušné ročníky gymnázií
                                                                                
Body
5. ZŠ Třebechovice pod Orebem                                   15,5

Sestavy družstev a body jednotlivých hráčů ZŠ Třebechovice pod Orebem
K.Majoroš 1; V.Karásek 1,5/7; D.Doležal 6/8; M.Mencl 4/6; T.Ruffr 3/6

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Z. Provazník


 

Evropské dotace


virtuální prohlídka
naší školy

nové fotografie

Medvědi - zimní spáči

Karneval
1. a 2. oddělení ŠD

Přebor škol Královéhradeckého kraje v šachu 2019

Recitační soutěž 4.tříd

Olympiáda v anglickém jazyce - kategorie
8. a 9. roč.

Vánoční soutěž družstev čtvrtých tříd

Se školou na MS

Mikulášská nadílka

Tvořivá soutěž Skřítek Bramburýnek

Okresní přebor škol Hradecka v šachu 2018

Kouzelník Waldini
ve školní družině

Beseda 5. ročníků
s MĚSTSKOU POLICIÍ Třebechovice p.O. 

Projekt Didaktika – Člověk a příroda A

Evropský den
pro nemocné cystickou fibrózou

Čtvrté třídy soutěžily

Školní florbalové turnaje

Podzimní projekt 2.tříd

Včelař

Projekty žáků 4. tříd – 100 let naší republiky

Beseda s příslušníky městské policie

Sportovní den

Pohádkový les

Soutěžení ve čtvrtých třídách

Olympiáda prvňáčků

Vybíjená 3. tříd

Kytice

Návštěva galerie

Nové pískoviště
pro starší děti ŠD

Malá kopaná - okresní finále

Výlety do Klicperova divadla

Čarodějnický rej
1. a 2. oddělení ŠD

Třebechovická laťka 2018

Soutěž třetích tříd
o nejoriginálnější velikonoční vajíčko

Edukativní a zážitkový program s kozami v ŠD 

Masky

Po vánočních prázdninách

Oříšky pro veverku

Zimní olympiáda
dětí 2.A a 2.B

Karneval v ŠD

Charitativní akce
v naší škole

Přebor škol Královéhradeckého kraje v šachu 2018

Besídka pro rodiče

Přeskok přes švihadlo 30 s

Dušičková párty ve 2.B

Recitační soutěž 3. tříd

Houbaření ve 4.C

Spaní ve škole

Noční námořnická plavba ve 2. A