naše logo

menu

úvodní stránka
úvodní slovo
kontakty
zaměstnanci
školní rok
školní družina
školní jídelna
akce školy
dokumenty
SRPŠ
školská rada
přijímací řízení
projekty
prevence rizikových jevů – rady
pro rodiče
sport a další volnočasové aktivity
sportovní soutěže
další soutěže
fotogalerie
hymna školy
historie školy
napište nám
autor stránek




 

 

sportovní soutěže - rekordy školy


rekordy dívek v lehké atletice

disciplína

jméno

výkon

rok a místo

běh 60 m

Zuzana PISTOROVÁ  9.B

9,00 s

1999  Pohár rozhlasu HK

běh 600 m

Alena  SCHEJBALOVÁ  7.A

2:04,08 min.

2006  Pohár rozhlasu HK

běh 800 m

Monika  KOCÁBKOVÁ  9.A

3:00,9 min.

2001  Pohár rozhlasu HK

skok daleký

Renáta  KOLÍNOVÁ  8.B

4,50 m

2002  Pohár rozhlasu HK

skok vysoký

Adéla DOLEŽALOVÁ  9.B 

1,50 m

2003  hodina TV

hod kriket. míčkem

Michaela NOVOTNÁ  7.A

38,46 m

2005  Pohár rozhlasu HK

vrh koulí

Gabriela MIKULECKÁ  8.B

7,75 m

2001  Pohár rozhlasu HK

štafeta 4x60 m

J. Komárková, P. Šlapalová 7.A, J. Babicová, V. Metzlová 7.B

36,3 s

2002  Pohár rozhlasu HK

Kategorie registrovaných dívek v dalších individuálních sportech

odvětví sportu

jméno

                        registrace a výkon

běh na lyžích

Alena SCHEJBALOVÁ 7.A

TJ PORKERT Skuhrov n.B.
3 km klasicky 12:02,6 min. -  Mistryně České republiky 2006
2+2 km klasicky/volně 15:38,3 min. – Mistryně České republiky 2006

skiboby

Karolína PODRASKÁ 8.B

TJ SOKOL Deštné v Orl.h. 
6x Mistryně České republiky v letech 2004 – 2006
Mistrovství světa Deštné v Orl.h. – 
                         super-G:  2.místo 2004
                        
kombinace: 3.místo 2004
Mistrovství světa Lungötz (Rakousko) –                       obří slalom: 3.místo 2005
                         super-G: 3.místo 2005
Mistrovství světa Lungötz (Rakousko)
–                      slalom 3.místo 2006
Český pohár
– 1.místo v roce 2005
                           2.místo v roce 2006

Sport psích spřežení

Martina KULIČKOVÁ 9.A

Mushers club Orling
SC-1: koloběžka s jedním psem – 1.místo Běleč n.Orl. 2006
SC-1 : 1.místo Horník 2006
Juniorská Mistryně Evropy 2006
Juniorská Mistryně České republiky 2006

rekordy chlapců v lehké atletice

disciplína

jméno

výkon

rok a místo

běh 60 m

Stanislav  HORÁK  9.A

7,8 s

2001 Pohár rozhlasu HK

běh 1500 m

Tomáš  LUKÁŠEK  9.A

4:53 min.

2001 Pohár rozhlasu HK

skok daleký

Stanislav  HORÁK  9.A

5,48 m

2001 Pohár rozhlasu HK

skok vysoký

Matěj  HVĚZDA  9.A

1,62 m

2002 hodina TV

vrh koulí

Jan  BRANDEJS  9.A

11,92 m

2001 Pohár rozhlasu HK

štafeta 4x60 m

S. Horák, T. Lukášek 9.A, J. Šerý, M. Pavlíček 9.B, M. Boukal 9.A, M. Vít,J. Vlasák, M. Kempf 9.B

32,3 s

32,3 s

2001 Pohár rozhlasu HK

2002 Pohár rozhlasu HK

Kategorie registrovaných chlapců v lehké atletice

jméno

                    registrace a výkon

 

Petr JENÍČEK  9.A

         TJ SOKOL Hradec Králové
        
běh 100 m   12,06 s   – 2.místo v přeboru Královéhradeckého
                                                     kraje 2006
        
běh 60 m          7,63 s   – 2.místo Pohár rozhlasu 2006
        
skok daleký      5,65 m – 2.místo Pohár rozhlasu 2006

Zpracovala Marie Horáková, vyučující TV


 

Evropské dotace

virtuální prohlídka
naší školy

nové fotografie

Sportovní den

Pohádkový les

Soutěžení ve čtvrtých třídách

Olympiáda prvňáčků

Vybíjená 3. tříd

Kytice

Návštěva galerie

Nové pískoviště
pro starší děti ŠD

Malá kopaná - okresní finále

Výlety do Klicperova divadla

Čarodějnický rej
1. a 2. oddělení ŠD

Třebechovická laťka 2018

Soutěž třetích tříd
o nejoriginálnější velikonoční vajíčko

Edukativní a zážitkový program s kozami v ŠD 

Masky

Po vánočních prázdninách

Oříšky pro veverku

Zimní olympiáda
dětí 2.A a 2.B

Karneval v ŠD

Charitativní akce
v naší škole

Přebor škol Královéhradeckého kraje v šachu 2018

Besídka pro rodiče

Přeskok přes švihadlo 30 s

Dušičková párty ve 2.B

Recitační soutěž 3. tříd

Houbaření ve 4.C

Spaní ve škole

Noční námořnická plavba ve 2. A