naše logo

menu

úvodní stránka
úvodní slovo
kontakty
zaměstnanci
školní rok
školní družina
školní jídelna
akce školy
dokumenty
SRPŠ
školská rada
GDPR
přijímací řízení
projekty
prevence rizikových jevů – rady
pro rodiče
sport a další volnočasové aktivity
sportovní soutěže
další soutěže
fotogalerie
hymna školy
historie školy
napište nám
autor stránek




 

 

sportovní soutěže - školní soutěže - rok 2005/2006


Skok vysoký

V lednu a únoru se konalo na naší škole v rámci hodin tělesné výchovy 6.-9.ročníku školní kolo ve skoku vysokém. Uvádíme výkony na prvních třech místech.

Chlapci:
6.ročník
1.O. Vodička 6.C - 120 cm
   T. Hladík 6.A - 120
2. J. Havel 6.A - 115
3. P. Janko 6.A – 110
   J. Lochman 6.A – 110
   L. Novotný 6.A – 110
   J. Janeba 6.C – 110
   D. Jánský 6.C – 110

7.ročník
1.D. Kramář 7.B – 145 cm
2.L. Marinoff 7.C – 135
3. J. Čumrik 7.C – 125
   J. Kašpar 7.C – 125
   B. Žižka 7.B – 125
   J. Veselý 7.C – 125
   D. Hruška 7.A – 125
   J. Horák 7.A – 125

8. ročník
1. T. Michálek 8.C – 135 cm
   J. Krejcar 8.A – 135
2. J. Štencl 8.B – 130
3. M. Smutný 8.A – 125
   P. Štěpnička 8.B – 125
   M. Hejcman 8.A – 125

9. ročník
1. J. Tomáš 9.A – 155 cm
2. P. Jeníček 9.A – 150
3. V. Slezák 9.A – 135
   P. Darakev 9.A - 135
   T. Hofmann 9.A - 135
   R. Horák 9.B - 135

DÍVKY
6. ročník
1. Barbora Bačinová 6.C - 120 cm
2. Markéta Hašková 6.A - 110
3. Zuzana Horáková 6.A - 105 

7. ročník
1. Alena Schejbalová 7.A - 120 cm
2. Michaela Novotná 7.A - 115
   Anna Vognarová 7.B -115
   Barbora Slezáková 7.C -115
3. Věra Moravcová 7.B -110 
   Kristýna Bartošová 7.C -110

8.ročník
1.Věra Havelková 8.C - 130 cm
2..Eliška Černá 8.B - 125
   Miluše Pařízková 8.B - 125
3. Anna Horná 8.C - 115

9. ročník 
1. Veronika Brychtová 9.B - 130 cm
2. Gabriela Zachariášová 9.A - 125
3. Jana Mrázová 9.C - 120

Uvedeným žákům srdečně blahopřejeme k dosaženým výkonům.Žáci obdrží diplom a sladkou odměnu před velikonočními svátky. 

                                Vyučující TV: M. Horáková, R. Drašnar, Z. Provazník

----------------------------------------------------------------------------

Šplh o tyči

V měsíci říjnu se uskutečnilo školní kolo ve šplhu o tyči /4,5 m /. Soutěžili žáci 
a žákyně 6.-9.tříd v rámci hodin tělesné výchovy.

Výsledky:
Žáci – 6.ročník
- 1.J. Janeba 8,0 s
                        2.L.Denemarek 8,6
                        T.Chvapil 8,6
                        3.J.Havel 9,3 

         7.ročník - 1.L.Marinoff 4,2 s
                        2.D.Kramář 4,3
                        3.J.Veselý 4,4

         8.ročník - 1. M.Smutný 4,16
                        2.P.Kempf 4,4
                        3.K.Kratochvíl 4,5

         9.ročník - 1. P.Darakev 3,5
                            L.Jirásek 3,5
                        2.T.Hofmann 4,15
                        3. J.Tomáš 4,2


Žákyně – 6.ročník - 1.M. Beranová 6,4 s
                        2. M. Černá 7,0
                        3. B. Bačinová 7,2
         7.ročník – 1.A.Schejbalová 5,0 s 
                        2. S. Banasiak 5,6
                        3. M. Novotná 6,8
         8.ročník- 1. T. Jechová 5,0 s
                        2. L. Kapurová 5,3
                        3. D. Burgerová 6,1
         9.ročník 1.V. Kyralová 7,0 s 
                        2. L. Tomešová 8,3
                        3. P.Lukášková 8,5

Blahopřejeme těmto žákům k pěkným výkonům. Na předvánočním koncertu obdrží uvedení žáci diplomy a sladké odměny.

Vyučující TV: Marie Horáková, Roman Drašnar, Zdeněk Provazník



Alena Schejbalová - vítězka 7.ročníku


Michal Smutný 8.A - vítěz 8.ročníku


Tereza Jechová 8.A - vítězka 8. ročníku


 

Evropské dotace


virtuální prohlídka
naší školy

nové fotografie

Předprázdninový turnaj čtvrtých tříd

Den her aneb Hraní
po chlapsku

Pasování na čtenáře

Zdravá svačinka

Den dětí

Mistrovství ve 3.B

Výlet 6.A
na pohádkový Potštejn

Savování triček v ZŠ

Vybíjená žáků 4. a 5.tříd

Čarodějnický rej v ŠD

K zápisu do 1.tříd přiletěl i drak

Preventivní program

Velikonoční stužkovaná

Třebechovická laťka 2019

Okresní kolo soutěže
ve volejbale starších žákyň

Miniolympiáda 4.tříd 
v anglickém jazyce

4.B v pravěku

Strč prst skrz krk

Ponožkový den
ve 3.B

Okrskové kolo
v halové kopané

Okresní finále
v přehazované

Přeskok přes švihadlo

Medvědi - zimní spáči

Karneval
1. a 2. oddělení ŠD

Přebor škol Královéhradeckého kraje v šachu 2019

Recitační soutěž 4.tříd

Olympiáda v anglickém jazyce - kategorie
8. a 9. roč.

Vánoční soutěž družstev čtvrtých tříd

Se školou na MS

Mikulášská nadílka

Tvořivá soutěž Skřítek Bramburýnek

Okresní přebor škol Hradecka v šachu 2018

Kouzelník Waldini
ve školní družině

Beseda 5. ročníků
s MĚSTSKOU POLICIÍ Třebechovice p.O. 

Projekt Didaktika – Člověk a příroda A

Evropský den
pro nemocné cystickou fibrózou

Čtvrté třídy soutěžily

Školní florbalové turnaje