naše logo

menu

úvodní stránka
úvodní slovo
kontakty
zaměstnanci
školní rok
školní družina
školní jídelna
akce školy
dokumenty
SRPŠ
školská rada
přijímací řízení
projekty
prevence rizikových jevů – rady
pro rodiče
sport a další volnočasové aktivity
sportovní soutěže
další soutěže
fotogalerie
hymna školy
historie školy
napište nám
autor stránek




 

 

další soutěže - úspěchy v konverzačních soutěžích v posledních šesti letech



Přehled konverzačních soutěží v anglickém a německém jazyce

Školní rok 1999-2000
Aj Jana Šulcová – 1.místo v okresním kole
Tomáš Krpata – 2.místo
Nj Martin Kempf – 6 místo
Vít Novák - 6 místo


Školní rok 2000-2001
Aj Viktor Charvát 7.C – 5.místo v okresním kole
Tereza Babicová 9.B – 3.místo
Nj Petra Hušková 7.C –2.místo


Školní rok 2001-2002
Aj Sabina Čepelková 7.A – 4.místo v okresním kole
Bára Doležalová 9.B – 1.místo v okresním kole,
postup do krajského kola,
2.místo v krajském kole


Školní rok 2002-2003
Aj Tomáš Pešava 9.C – 4.místo v okresním kole


Školní rok 2003-2004
Aj Tereza Chvapilová 7.B – 2.místo v okresním kole
Sabina Čepelková 9.A – 1.místo v okresním kole,
postup do krajského kola,
1.místo v krajském kole,
účast v celorepublikové přehlídce v Praze


Školní rok 2004-2005
Aj Věra Havelková 7.C – 5.místo v okresním kole
Jiří Adam 9.A -3.místo
Jan Pavlík9.A - 6.místo

Školní rok 2005-2006
Aj Daniela Rydlová 7.C – 6. místo v okresním kole
Věra Charvátová 7.C – 2. místo
Miloš Žák 9.C - 3. místo
Kateřina Blažková 9.C – 2. místo v okresním kole,
postup do krajského kola,
9. místo v krajském kole

Za předmětovou komisi cizích jazyků Mgr.Irena Bartoníčková.


 

Evropské dotace

virtuální prohlídka
naší školy

nové fotografie

Sportovní den

Pohádkový les

Soutěžení ve čtvrtých třídách

Olympiáda prvňáčků

Vybíjená 3. tříd

Kytice

Návštěva galerie

Nové pískoviště
pro starší děti ŠD

Malá kopaná - okresní finále

Výlety do Klicperova divadla

Čarodějnický rej
1. a 2. oddělení ŠD

Třebechovická laťka 2018

Soutěž třetích tříd
o nejoriginálnější velikonoční vajíčko

Edukativní a zážitkový program s kozami v ŠD 

Masky

Po vánočních prázdninách

Oříšky pro veverku

Zimní olympiáda
dětí 2.A a 2.B

Karneval v ŠD

Charitativní akce
v naší škole

Přebor škol Královéhradeckého kraje v šachu 2018

Besídka pro rodiče

Přeskok přes švihadlo 30 s

Dušičková párty ve 2.B

Recitační soutěž 3. tříd

Houbaření ve 4.C

Spaní ve škole

Noční námořnická plavba ve 2. A