naše logo

menu

úvodní stránka
úvodní slovo
kontakty
zaměstnanci
školní rok
školní družina
školní jídelna
akce školy
dokumenty
SRPŠ
školská rada
GDPR
přijímací řízení
projekty
prevence rizikových jevů – rady
pro rodiče
sport a další volnočasové aktivity
sportovní soutěže
další soutěže
fotogalerie
hymna školy
historie školy
napište nám
autor stránek




 

 

další soutěže - úspěchy v konverzačních soutěžích v posledních šesti letech



Přehled konverzačních soutěží v anglickém a německém jazyce

Školní rok 1999-2000
Aj Jana Šulcová – 1.místo v okresním kole
Tomáš Krpata – 2.místo
Nj Martin Kempf – 6 místo
Vít Novák - 6 místo


Školní rok 2000-2001
Aj Viktor Charvát 7.C – 5.místo v okresním kole
Tereza Babicová 9.B – 3.místo
Nj Petra Hušková 7.C –2.místo


Školní rok 2001-2002
Aj Sabina Čepelková 7.A – 4.místo v okresním kole
Bára Doležalová 9.B – 1.místo v okresním kole,
postup do krajského kola,
2.místo v krajském kole


Školní rok 2002-2003
Aj Tomáš Pešava 9.C – 4.místo v okresním kole


Školní rok 2003-2004
Aj Tereza Chvapilová 7.B – 2.místo v okresním kole
Sabina Čepelková 9.A – 1.místo v okresním kole,
postup do krajského kola,
1.místo v krajském kole,
účast v celorepublikové přehlídce v Praze


Školní rok 2004-2005
Aj Věra Havelková 7.C – 5.místo v okresním kole
Jiří Adam 9.A -3.místo
Jan Pavlík9.A - 6.místo

Školní rok 2005-2006
Aj Daniela Rydlová 7.C – 6. místo v okresním kole
Věra Charvátová 7.C – 2. místo
Miloš Žák 9.C - 3. místo
Kateřina Blažková 9.C – 2. místo v okresním kole,
postup do krajského kola,
9. místo v krajském kole

Za předmětovou komisi cizích jazyků Mgr.Irena Bartoníčková.


 

Evropské dotace

virtuální prohlídka
naší školy

nové fotografie

Podzimní projekt 2.tříd

Včelař

Projekty žáků 4. tříd – 100 let naší republiky

Beseda s příslušníky městské policie

Sportovní den

Pohádkový les

Soutěžení ve čtvrtých třídách

Olympiáda prvňáčků

Vybíjená 3. tříd

Kytice

Návštěva galerie

Nové pískoviště
pro starší děti ŠD

Malá kopaná - okresní finále

Výlety do Klicperova divadla

Čarodějnický rej
1. a 2. oddělení ŠD

Třebechovická laťka 2018

Soutěž třetích tříd
o nejoriginálnější velikonoční vajíčko

Edukativní a zážitkový program s kozami v ŠD 

Masky

Po vánočních prázdninách

Oříšky pro veverku

Zimní olympiáda
dětí 2.A a 2.B

Karneval v ŠD

Charitativní akce
v naší škole

Přebor škol Královéhradeckého kraje v šachu 2018

Besídka pro rodiče

Přeskok přes švihadlo 30 s

Dušičková párty ve 2.B

Recitační soutěž 3. tříd

Houbaření ve 4.C

Spaní ve škole

Noční námořnická plavba ve 2. A