naše logo

menu

úvodní stránka
úvodní slovo
kontakty
zaměstnanci
školní rok
školní družina
školní jídelna
akce školy
dokumenty
SRPŠ
školská rada
GDPR
přijímací řízení
projekty
prevence rizikových jevů – rady
pro rodiče
sport a další volnočasové aktivity
sportovní soutěže
další soutěže
fotogalerie
hymna školy
historie školy
napište nám
autor stránek




 

 

zaměstnanci


 

Seznam učitelů ve školním roce 2018/2019

TITUL

PŘÍJMENÍ JMÉNO

ZÁKL. APROBACE

TŘÍDNICTVÍ

stupeň

 

SKLEPKOVÁ Jana  

1. - 5.r. ZŠ,Vv     

1.A

1.

   Mgr.

VESELÁ Ilona  

1. - 5.r. ZŠ,Tv     

1.B

1.

Mgr.

POSPÍŠILOVÁ Diana

1. - 5.r. ZŠ,Vv

1.C

1.

 Mgr. 

LOBOVSKÁ Martina

1. - 5.r. ZŠ

2.A

1.

Mgr.

NEDOROSTOVÁ Marie

1. - 5.r. ZŠ

2.B

1.

 Mgr. 

MILÁ Lenka

1. - 5.r. ZŠ,Tv

2.C

1.

Mgr.

ŽÁKOVÁ Renata

1.-5.roč.ZŠ, spec.ped.

3.A

1.

Mgr.

ČÍŽKOVÁ Helena

1. - 5.r. ZŠ

3.B

1.

Mgr.

HOFMANNOVÁ Eva

1. - 5.r. ZŠ, spec.ped.

3.C

1.

 

KYRALOVÁ Zdeňka

1. - 5.r. ZŠ,Hv 

4.A

 1.

Mgr.

STŘELEČKOVÁ Ivana

1. - 5.r. ZŠ,Tv

4.B

1.

Mgr.

JAVŮRKOVÁ Jana

1. - 5.r. ZŠ,Aj (st.zk.)

4.C

1.

Mgr.

SÝKOROVÁ Alena

1. - 5.r. ZŠ,Vv

5.A

1.

 

FEJGLOVÁ Vendula  

1. - 5.r. ZŠ,Vv

5.B

1.

Mgr.

JENÍČKOVÁ Vendulka  

1. - 5.r. ZŠ

5.C

1.

    Mgr.

ČERNÁ Eliška

        1. - 5.r. ZŠ,Tv

 

1.

    Mgr.

FRANKOVÁ Milada

1. - 5.r. ZŠ,Hv

 

1.

 

BEŠŤÁKOVÁ Alena

vychovatelství

ŠD

1.

 

KREJČOVÁ Helena

vychovatelství

ŠD

1.

 

NYŠKOVSKÁ Šárka

vychovatelství

ŠD

1.

 

BĚLKOVÁ Marcela

vychovatelství, ped.asistent

ŠD

1.

 

PALMEOVÁ Irena

vychovatelství

ŠD

1.

   Mgr.

LOBOVSKÁ Pavlína

1. - 5.r. ZŠ

 další PP

1.

 

PETRŽÍLKOVÁ Jitka

ped.asistent

 

 

Mgr.

PICKOVÁ Soňa

      Rj,D,spec.p.

6.A

2.

Mgr.

ASCHERLOVÁ  Anna  

Bi, Zt, Inf

6.B

2.

 Mgr. 

ŠIMONOVÁ Kateřina

Čj, Ov, Aj (st.zk.)      

 6.C 

2.

 Mgr.

CHLÍBKOVÁ Kateřina  

M,spec. ped., vých.poradenství

7.A

2.

Mgr.

PECHOVÁ Lenka

Bi,Ch       

7.B

2.

Mgr.

DUŠEK Jakub 

M,Ov

7.C

2.

   Mgr.

FEDERSELOVÁ Blanka

Čj,Ov      

8.A

2.

Mgr.

PROVAZNÍK Zdeněk

1. - 5.r. ZŠ,Tv     

8.B

2.

Mgr.

DUŠKOVÁ Lucie

Tv,Ov,Aj (st.zk.)

8.C

2.

Mgr.

NOVÁKOVÁ Yvetta  

D, Rj, Nj (st.zk.)    

 9.A

2.

Mgr.

  JIRANOVÁ Vendula

Čj, RJ 

 9.B

2.

Mgr.    

FALTOVÁ Lenka  

Čj,Vv       

 

2.

Mgr.

FRANCKOVÁ Drahomíra  

Hv,Rj      

 

2.

Mgr.

JIRAN Robert

Ov,Vv

 

2.

 Mgr. 

ZÝKOVÁ Helena

D,Rj      

 

2.

Mgr.

TRNKOVÁ Iva  

M,Vv

 

2.

Mgr.

PROKOPOVÁ Kateřina

Aj

 

2.

Mgr.

URBAN Josef   

F,Zt

 

2.


 

Evropské dotace

virtuální prohlídka
naší školy

nové fotografie

Se školou na MS

Mikulášská nadílka

Tvořivá soutěž Skřítek Bramburýnek

Okresní přebor škol Hradecka v šachu 2018

Kouzelník Waldini
ve školní družině

Beseda 5. ročníků
s MĚSTSKOU POLICIÍ Třebechovice p.O. 

Projekt Didaktika – Člověk a příroda A

Evropský den
pro nemocné cystickou fibrózou

Čtvrté třídy soutěžily

Školní florbalové turnaje

Podzimní projekt 2.tříd

Včelař

Projekty žáků 4. tříd – 100 let naší republiky

Beseda s příslušníky městské policie

Sportovní den

Pohádkový les

Soutěžení ve čtvrtých třídách

Olympiáda prvňáčků

Vybíjená 3. tříd

Kytice

Návštěva galerie

Nové pískoviště
pro starší děti ŠD

Malá kopaná - okresní finále

Výlety do Klicperova divadla

Čarodějnický rej
1. a 2. oddělení ŠD

Třebechovická laťka 2018

Soutěž třetích tříd
o nejoriginálnější velikonoční vajíčko

Edukativní a zážitkový program s kozami v ŠD 

Masky

Po vánočních prázdninách

Oříšky pro veverku

Zimní olympiáda
dětí 2.A a 2.B

Karneval v ŠD

Charitativní akce
v naší škole

Přebor škol Královéhradeckého kraje v šachu 2018

Besídka pro rodiče

Přeskok přes švihadlo 30 s

Dušičková párty ve 2.B

Recitační soutěž 3. tříd

Houbaření ve 4.C

Spaní ve škole

Noční námořnická plavba ve 2. A