naše logo

menu

úvodní stránka
úvodní slovo
kontakty
zaměstnanci
školní rok
školní družina
školní jídelna
akce školy
dokumenty
SRPŠ
školská rada
GDPR
přijímací řízení
projekty
prevence rizikových jevů – rady
pro rodiče
sport a další volnočasové aktivity
sportovní soutěže
další soutěže
fotogalerie
hymna školy
historie školy
napište nám
autor stránek




 

 

zaměstnanci


 

Seznam učitelů ve školním roce 2018/2019

TITUL

PŘÍJMENÍ JMÉNO

ZÁKL. APROBACE

TŘÍDNICTVÍ

stupeň

 

SKLEPKOVÁ Jana  

1. - 5.r. ZŠ,Vv     

1.A

1.

   Mgr.

VESELÁ Ilona  

1. - 5.r. ZŠ,Tv     

1.B

1.

Mgr.

POSPÍŠILOVÁ Diana

1. - 5.r. ZŠ,Vv

1.C

1.

 Mgr. 

LOBOVSKÁ Martina

1. - 5.r. ZŠ

2.A

1.

Mgr.

NEDOROSTOVÁ Marie

1. - 5.r. ZŠ

2.B

1.

 Mgr. 

MILÁ Lenka

1. - 5.r. ZŠ,Tv

2.C

1.

Mgr.

ŽÁKOVÁ Renata

1.-5.roč.ZŠ, spec.ped.

3.A

1.

Mgr.

ČÍŽKOVÁ Helena

1. - 5.r. ZŠ

3.B

1.

Mgr.

HOFMANNOVÁ Eva

1. - 5.r. ZŠ, spec.ped.

3.C

1.

 

KYRALOVÁ Zdeňka

1. - 5.r. ZŠ,Hv 

4.A

 1.

Mgr.

STŘELEČKOVÁ Ivana

1. - 5.r. ZŠ,Tv

4.B

1.

Mgr.

JAVŮRKOVÁ Jana

1. - 5.r. ZŠ,Aj (st.zk.)

4.C

1.

Mgr.

SÝKOROVÁ Alena

1. - 5.r. ZŠ,Vv

5.A

1.

 

FEJGLOVÁ Vendula  

1. - 5.r. ZŠ,Vv

5.B

1.

Mgr.

JENÍČKOVÁ Vendulka  

1. - 5.r. ZŠ

5.C

1.

    Mgr.

ČERNÁ Eliška

        1. - 5.r. ZŠ,Tv

 

1.

    Mgr.

FRANKOVÁ Milada

1. - 5.r. ZŠ,Hv

 

1.

 

BEŠŤÁKOVÁ Alena

vychovatelství

ŠD

1.

 

KREJČOVÁ Helena

vychovatelství

ŠD

1.

 

NYŠKOVSKÁ Šárka

vychovatelství

ŠD

1.

 

BĚLKOVÁ Marcela

vychovatelství, ped.asistent

ŠD

1.

 

PALMEOVÁ Irena

vychovatelství

ŠD

1.

   Mgr.

LOBOVSKÁ Pavlína

1. - 5.r. ZŠ

 další PP

1.

 

PETRŽÍLKOVÁ Jitka

ped.asistent

 

 

Mgr.

PICKOVÁ Soňa

      Rj,D,spec.p.

6.A

2.

Mgr.

ASCHERLOVÁ  Anna  

Bi, Zt, Inf

6.B

2.

 Mgr. 

ŠIMONOVÁ Kateřina

Čj, Ov, Aj (st.zk.)      

 6.C 

2.

 Mgr.

CHLÍBKOVÁ Kateřina  

M,spec. ped., vých.poradenství

7.A

2.

Mgr.

PECHOVÁ Lenka

Bi,Ch       

7.B

2.

Mgr.

DUŠEK Jakub 

M,Ov

7.C

2.

   Mgr.

FEDERSELOVÁ Blanka

Čj,Ov      

8.A

2.

Mgr.

PROVAZNÍK Zdeněk

1. - 5.r. ZŠ,Tv     

8.B

2.

Mgr.

DUŠKOVÁ Lucie

Tv,Ov,Aj (st.zk.)

8.C

2.

Mgr.

NOVÁKOVÁ Yvetta  

D, Rj, Nj (st.zk.)    

 9.A

2.

Mgr.

  JIRANOVÁ Vendula

Čj, RJ 

 9.B

2.

Mgr.    

FALTOVÁ Lenka  

Čj,Vv       

 

2.

Mgr.

FRANCKOVÁ Drahomíra  

Hv,Rj      

 

2.

Mgr.

JIRAN Robert

Ov,Vv

 

2.

 Mgr. 

ZÝKOVÁ Helena

D,Rj      

 

2.

Mgr.

TRNKOVÁ Iva  

M,Vv

 

2.

Mgr.

PROKOPOVÁ Kateřina

Aj

 

2.

Mgr.

URBAN Josef   

F,Zt

 

2.


 

Evropské dotace


virtuální prohlídka
naší školy

nové fotografie

Velikonoční stužkovaná

Třebechovická laťka 2019

Okresní kolo soutěže
ve volejbale starších žákyň

Miniolympiáda 4.tříd 
v anglickém jazyce

4.B v pravěku

Strč prst skrz krk

Ponožkový den
ve 3.B

Okrskové kolo
v halové kopané

Okresní finále
v přehazované

Přeskok přes švihadlo

Medvědi - zimní spáči

Karneval
1. a 2. oddělení ŠD

Přebor škol Královéhradeckého kraje v šachu 2019

Recitační soutěž 4.tříd

Olympiáda v anglickém jazyce - kategorie
8. a 9. roč.

Vánoční soutěž družstev čtvrtých tříd

Se školou na MS

Mikulášská nadílka

Tvořivá soutěž Skřítek Bramburýnek

Okresní přebor škol Hradecka v šachu 2018

Kouzelník Waldini
ve školní družině

Beseda 5. ročníků
s MĚSTSKOU POLICIÍ Třebechovice p.O. 

Projekt Didaktika – Člověk a příroda A

Evropský den
pro nemocné cystickou fibrózou

Čtvrté třídy soutěžily

Školní florbalové turnaje